عناوین مهــــم
معرفی بیمه کارآفرین


      شركت بيمه كارآفرين يكي از نخستين شركت هاي بيمه خصوصي است كه پس از انقلاب در چارچوب قانون تأسيس مؤسسات بيمه غير دولتي و قانون تجارت در تاريخ 27/12/1381 به شماره 200845 به ثبت رسيده و با اخذ مجوز از بيمه مركزي ايران فعاليت خود را در سطح كشور آغاز نموده است .

فلسفه تاسيس :گروهي از كارآفرينان فرهيخته و صاحب نام صنعت بيمه و بانك با شركت گروهي از كارآفرينان مهندسي صنايع ساختمان و معماران اقتصادي كشور دست به دست يكديگر داده با هدف تغيير ريشه اي ساختار سنتي در حال سكون صنعت بيمه و استقرار توسعه پايدار و خلاق در اين صنعت با استفاده از منطق تحول و روشهاي نوين با به كارگيري ابزارهاي فني مديريتي وسيستماتيك قابل بهره برداري از ساختار متحول بازار بين المللي بيمه ، بيمه كارآفرين را بنا نهادند.

اهداف شركت:

1-حاكميت شركتي

2-مشتري محوري و تكريم ارباب رجوع

3-بيمه گري با بكارگيري ابزارهاي حرفه اي

4-خلاقيت و ابداع طرح هاي نو مطابق با نياز هاي يك جامعه پيشرفته

5- آموزش مداوم كاركنان در كليه سطوح

توان مالي شركت :

سرمايه شركت بالغ بر 400ميلياردريال و ذخاير فني آن در پايان سال 1389 بالغ بر 1138 ميليارد ريال بوده است. سهامداران شركت،بانك كارآفرين،گروههاي ساختماني، صنعتي و خدماتي و تعدادي از برجسته ترين كارشناسان صنعت بيمه مي باشند كه 65 درصد از سهام متعلق به اين گروهها و 35 درصد از طريق پذيره نويسي عام تامين شده است .

دارائيهاي شركت درپايان سال 1389 بالغ بر 3261 ميليارد ريال بوده است.

موضوع فعاليت شركت :

*انجام عمليات بيمه اي مستقيم در انواع بيمه هاي زندگي و غير زندگي .

*سرمايه گذاري از محل سرمايه و ذخاير و اندوخته هاي فني و قانوني در چارچوب ضوابط مصوب شوراي عالي بيمه .

*قبول ريسك بصورت اتكائي از شركتهاي بيمه داخلي

 

 توان فني و تخصصي:

اين شركت با بهره گيري از مديران و  كارشناسان كارآمد و متخصص و مجرب كه بين 20 تا 40 سال پيشينه فعاليت در سطوح بالاي مديريتي در صنعت بيمه كشور داشته و در برنامه ريزيهاي كلان اين صنعت مشاركت داشته اند ، آمادگي دارد كاملترين پوششهاي بيمه اي و مناسب ترين شرايط و مطلوب ترين خدمات را در كليه رشته هاي بيمه از جمله بيمه هاي باربري ( صادراتي ، وارداتي ، داخلي ) آتش سوزي ( صنعتي ، تجاري ، خدماتي و مسكوني ) اتومبيل ( بدنه ، شخص ثالث و سرنشين ) اشخاص ( عمر گروهي ،  عمر و سرمايه گذاري ، حوادث و درمان ) ، مهندسي ، مسئوليت ، اعتباري و بيمه هاي نفت و انرژي ارائه نمايد.

شركت بيمه كارآفرين نخستين شركت بيمه بخش خصوصي است كه توانسته است پوششهاي اتكايي خود را از معتبرترين بيمه گران جهان اخذ نمايد و با تحصيل پوشش هاي اتكايي قادر است انواع ريسك هاي صنعتي و غير صنعتي را با هر ميزان سرمايه تحت پوشش قرار دهد.


تعداد نمايندگيها:

در حال حاضر تعداد نمايندگيهاي حقيقي و حقوقي شركت در تهران و شهرستانها 1466  مي باشد كه از اين تعداد 180 نمايندگي در تهران و 1020 نمايندگي در شهرستانها فعاليت دارند .


با توجه به مزایا و توان مالی شرکت بیمه کارآفرین، و حمایت کامل از بیمه گذار در زمان حادثه، از قبیل وکالت رایگان ، پرداخت سریع خسارت و ... این شرکت برای ارائه خدمات بیمه مسئولیت به پزشکان محترم در نظر گرفته شده است.